Elbistan Kaymakamımız Tuncay Akkoyun, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası münasebetiyle Elbistan Nuri Taphasanoğlu Huzurevi Müdürlüğü’nü ziyaret ederek yaşlılarla bir araya geldi.
 
 
Elbistan İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Yüzbaşı Abdulkadir YAĞAR ve İlçe Emniyet Müdürü Barış Murat Başol ile birlikte Huzurevi’ni ziyaret eden Kaymakamımız Tuncay Akkoyun, yaşlılar ile sohbet ederek, istek ve sorunlarını dinledi.
Burada yaptığı konuşmada, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle ziyaret gerçekleştirdiklerini belirten Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN; “Bugün, kurum amirlerimizle birlikte Huzurevimizi ziyarete geldik. Yılın belli dönemlerinde burada misafir ettiğimiz büyüklerimizi ziyaret ediyoruz. Ancak bugün burada olma sebebimiz 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan Yaşlılar Haftasıdır.  Bugün bu vesile ile gelelim ziyaret edelim, bir sıkıntıları varsa konuşalım, aynı zamanda da Yaşlılar Haftası kapsamında toplumda bir farkındalık oluşturmaya katkı sunalım istedik” dedi.
Sosyal devlet olmanın bir gereği olarak, yaşlılara sahip çıkmak, onların yaşamlarını kolaylaştırmak konusunda tüm gayreti gösterdiklerini ve göstermeye de devam edeceklerini söyleyen Kaymakamımız AKKOYUN konuşmasının devamında; “Burada bulunan büyüklerimizin kendi evlerinde gibi rahat etmeleri için elimizden gelen bütün imkânları seferber ediyoruz. Ben burada misafirimiz olan yaşlılarımıza, büyüklerimize sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Kendilerine huzur diliyorum ve bugün bizleri misafir ettikleri için teşekkür ediyorum” dedi.
Elbistan Nuri Taphasanoğlu Huzurevi’nde kalan yaşlılar ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirirken Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.
Huzurevi’nde kalan yaşlılara karanfil hediye eden Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN beraberindeki heyet ile beraber huzurevi çalışanlarıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.