Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN Gücük Jandarma Karakolu’nda, vatani vazifesini yerine getirmekte olan askerlerimizle iftar sofrasında buluştu.
 
 

        Elbistan Kaymakamlığı’mızca tertip edilen iftar programında Gücük Karakolu’nda görev yapan askerlerimiz ile biraraya gelen Kaymakamımız Tuncay Akkoyun’a, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sinan Sert, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık eşlik etti.
        Hep birlikte yenilen iftar yemeği ve yapılan duanın ardından bir konuşma yapan Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN;
         “Burada vatani görevini yerine getiren tüm kardeşlerimiz memleketinden, ailesinden ve sevdiklerinizden yüzlerce kilometre uzaktasınız. Kutsal ve şerefli bir görev için burdasınız. Bizlerde bu vesileyle bugün iftarımızı Gücük Köyü’nde, Gücük Karakolunda yapalım, birlik ve beraberlik ortamının arttığı On bir ayın Sultanı Ramazan ayında, bu manevi atmosferde manevi havayı hep beraber soluyalım diye sizlerle aynı sofrada birlikte olmaya geldik.
        Türkiye sınırları içerisinde ve sınır ötesinde görev yapan bütün güvenlik güçlerimizi, Cenab-ı Allah esirgesin. Mübarek Ramazan ayına kavuştuğumuz gibi, bayrama da kavuşmayı Rabbimizden niyaz ediyoruz.
        Kutsal vazifenizde sizlere başarılar diliyor, Rahmet ve bereket ayı Ramazan’ın sizlere, ailelerinize, sevdiklerinize, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Sizlerle birlikte olmaktan gurur ve onur duyduk. Hepinize teşekkür ediyor, hayırlı Ramazanlar diliyorum” diye konuştu.
 

        Kaymakamımız AKKOYUN, iftar programından sonra bir süre Mehmetçik ile sohbet etti. Akabinde Gücük Karakolunda görevli er ve erbaşlar ile hatıra fotoğrafı çekildi.