Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, Karayolları 58. Şube Şefliğini ziyaret ederek Elbistan sınırları içerisindeki yürütülen çalışmalar, yatırımlar ve yapılması planlanan projeler hakkında yetkililerden bilgi aldı.
 
 

        Karayolları 58. Şube Şefliği girişinde Şube Şefi Hüseyin Özdemir ve karayolları çalışanları tarafından karşılanan Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, beraberindeki heyetle kış şartlarına hazırlanan araç ve ekipmanları yerinde inceledi.
        Kaymakamız AKKOYUN ve beraberindeki heyet, yürütülen çalışmalar, yapımı devam eden ve yapılması planlanan projeler ile ilgili bilgi almak üzere toplantı salonuna geçti.
 

        Şube Şefi Hüseyin ÖZDEMİR tarafından gerçekleştirilen sunumda; Elbistan-Göksun güzergâhında devam eden yol yapım çalışmaları hakkında bilgiler alan Kaymakamımız AKKOYUN, kış şartlarına hazırlık kapsamında yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı.
        Toplantı sonunda değerlendirmelerde bulunan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN; İlçemizde son zamanlarda hayata geçirilen önemli projelerle Elbistan’ımızın hızla büyük hizmetlere ulaştığını, Elbistan-Göksun yolunun tamamlanmasıyla da bu büyük hizmetlere bir yenisinin de ekleneceğini ifade etti. Kış şartlarına hazırlık konusunda tüm kurumların Elbistan Kaymakamlığı koordinesinde çalışmalarını tamamladığını ve vatandaşlarımızın sağlıklı bir kış geçirmesi için bütün hazırlıkların tamamlandığını belirten Kaymakamımız AKKOYUN; Karayolu Teşkilatının tüm personeline gösterdikleri özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ederek bu başarılı çalışmalarının devamını diledi.