Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN İlçemizi ve İlimizi temsilen 6. Fetih kupasına katılma hakkı kazanan sporcuları makamında misafir etti.
        Ziyarette Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cengizhan Firik, Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Yılmaz, Elbistan Alplik ve Okçuluk Kulübü Başkanı Halil Kozanoğlu ve 6. Fetih kupasına katılma hakkı kazanan sporcular yer aldı.
Kahramanmaraş, Sivas, Elazığ, Malatya, Osmaniye, Adana, Mersin ve Erzurum İllerinden 280 sporcunun katılımıyla gerçekleşen 6. Fetih Kupası Geleneksel Türk Okçuluğu Malatya Bölge Elemeleri Yarışmasında 4 sporcumuz derece yaparak Kahramanmaraş'ı temsil etme hakkı kazandı.
        Malatya Bölge Elemeleri Yarışmasında, Puta hedef okçuluğu karma miniklerde Ahmet Yusuf Balta, 25 metrede Mine Kozanoğlu ve Meral Erenli, 60 metre menzil de ise Şadiye Bölükbaşı elde ettikleri başarı ile İstanbul’da düzenlenecek 6. Fetih Kupasında mücadele etme hakkı kazandılar.
 
  
 
 
        Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, 280 sporcu arasında dereceye girerek Kahramanmaraş'ı temsilen 29 Mayıs 2018 tarihinde İstanbul'da yapılacak olan 6. Fetih Kupası Turnuvasına katılacak Sporcuları tebrik etti. Sporculara madalya, başarı belgesi ve çeşitli hediyeler takdim eden Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, 6. Fetih kupasında sporculardan başarı beklediklerini belirterek başarılarının devamını diledi.