Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, İlçemize bağlı Gücük Mahallesini ziyaret ederek bölge muhtarları ile bir araya geldi.
        21 mahalle muhtarı ile Gücük Mahallesi Köy Konağında basına kapalı olarak yapılan birinci grup mahalle muhtarları ikinci toplantısında Elbistan Kaymakamımız Tuncay Akkoyun, İlçe daire amirleri, 21 mahalle muhtarı ve vatandaşlar yer aldı.
 

        Toplantıya başkanlık eden Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, toplantıda mahalle muhtarlarına tek tek söz hakkı vererek mahalle muhtarlarının talep ve önerileri dinledikten sonra ilgili birimlerden talep ve öneriler hakkında yapılan ve yapılacak çalışmalar çerçevesinde bilgi aldı.
 
 

        Muhtarlar tarafından dile getirilen talep ve önerilerle ilgili hususlarda başlatılmış ve devam eden süreçlerle ilgili bilgi veren Kaymakamımız AKKOYUN, ilçe geneli muhtarlarla mahallinde yapılan toplantıların çok verimli geçtiğini belirterek toplantıya katılan herkese teşekkür etti.
        Toplantıların verimliliğinden duydukları memnuniyeti dile getiren bölge muhtarları, toplantıların mahallinde yapılmasından dolayı teşekkür ettiler.
        Toplantı bitiminde Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN mahallede ikamet eden vatandaşlarla sohbet ettikten sonra tüm katılımcılarla beraber hatıra fotoğrafı çektirdi.