31 Ağustos 2018 tarih ve 2018/157 sayılı Cumhurbaşkanlığı Makamınca yayınlanan kararname ile Aydın-Çine Kaymakamlığından Elbistan Kaymakamlığına atanan Kaymakam Özkan DEMİR İlçemiz Kaymakamlık görevine başlamıştır.
Kaymakam Özkan DEMİR göreve başlama mesajında;
Ülkemizin en güzel ilçelerinden biri olan Elbistan’ da göreve başlarken, sizlere hizmet etme fırsatına sahip olmanın onur ve mutluluğu içerisinde tüm Elbistan ’lı vatandaşlarımızı sevgi ve saygıyla selamlıyorum.
Kaymakamlık görevini ifa edeceğim süre içerisinde; Vatandaş odaklı hizmet anlayışı gereği, kamu hizmetlerinin etkin, adil ve tarafsız bir şekilde vatandaşlarımıza en kolay ve hızlı bir şekilde sunulması çabası içerisinde olacağım. Tüm mesai arkadaşlarımla, yerel yöneticilerimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla ve ilçe basın mensubu arkadaşlarımız ile bir ekip ruhu içerisinde karşılıklı işbirliği ve koordinasyon anlayışı içerisinde, ilçemizin refah seviyesinin yükseltilmesi ve daha yaşanır bir Elbistan için çalışmaların, önceliğimiz olacağını belirtmek isterim.
Bu duygu ve düşüncelerle benden önce görev yapan meslektaşlarım başta olmak üzere, bugüne kadar ilçemize hizmet eden, görevli veya gönüllü herkese teşekkür eder, desteğini benden esirgemeyeceğine inandığım Elbistan’ lı hemşerilerime sağlık, huzur ve mutluluk dolu günler diler,  mesai arkadaşlarıma da çalışmalarında başarılar diliyorum. Dedi.