Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN 10 Nisan Türk Polis Teşkilatı'nın 172'nci kuruluş yıl dönümü münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.
 
 
        Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, 10 Nisan Türk Polis Teşkilatı'nın 172'nci kuruluş yıl dönümü mesajında, “Polis teşkilatımız kurulduğu tarihten bugüne kadar suçların önlenmesi, suçluların yakalanması ve olayların aydınlatılması görevlerinin yanı sıra kamu düzeninin sağlanması için de üstün bir görev anlayışı ile çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürüyor. Türk Polis Teşkilatımız, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin, ülkemizin huzur, güven ve istikrarının sağlanması için fedakarlık, sabır, cesaret ve kahramanlıkla görev yapan emniyet görevlilerimiz sayesinde, milletimizin huzur ve güven kaynağı olmaya devam etmektedir.
        Türk Polis Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, görevleri başında şehit düşen kahraman polislerimize Allah'tan rahmet niyaz ediyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Tüm Emniyet mensuplarımıza başarılar diliyorum” dedi.