Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, Elbistan-Nurhak karayolu şehir girişi üzerinde bulunan Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü polis uygulama noktasını ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde denetledi.
 
 

        Kaymakamımız Tuncay Akkoyun’a, Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı uygulama noktası ziyaretinde Cumhuriyet Başsavcısı Yunus Feryat Sorkut, İlçe Jandarma Komutanı Sinan Sert, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık eşlik etti.
        Uygulama noktasındaki araç arama ve kimlik kontrolü yapan görevli polis memurları ile bir süre sohbet eden Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN görevli personellerden karşılaşılan sorunlar ve uygulama hakkında bilgi aldı.
        Uygulama noktasındaki fiziki şartların iyileştirilmesine yönelik çalışmaları inceleyen Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, daha sonra nöbet defterini imzaladı.
 
  

        Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN ziyaretler sonunda, uygulama noktasındaki görevli polis memurlarına vatandaşlarla diyaloğun önemini vurgularken, öncelikli olarak kendi can güvenlikleri sağlamak üzere tedbirli olmalarını isteyerek, Elbistan'da yaşayan vatandaşların huzur ve güvenliği için fedakârca çalışan emniyet personellerine kazasız ve başarılı mesailer diledi.