225 Kursiyere Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sertifikaları İlçe Kaymakamımız Özkan DEMİR Tarafından Taktim Edilmiştir.
 
 
 
        Gençlik Merkezi Müdürlüğü ve İŞKUR Müdürlüğünün müşterek düzenlediği KOSGEB' in de girişimcilerimize 50.000 TL' ye kadar destek verdiği Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi sertifikaları İlçe Kaymakamız Özkan DEMİR tarafından kursiyerlere taktim etmiştir.
        İlçe Kaymamamız Özkan DEMİR yaptığı konuşmasında;
        Öncelikle bugün sertifikalarını alacak olan gerek ilçemizden, gerekse diğer ilçelerimizden gelen 225 kursiyerimizi tebrik ediyor, sertifikalarının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum dedi.
        Devlet olarak, millet olarak güçlü olmak ve hızla değişen dünyada ayakta kalmak istiyorsak; üretmek ve istihdam yaratmak zorundayız. Bunu sağlamak da ülkemizin sahip olduğu, en büyük zenginliklerimizden olan genç nüfusumuzu eğitimli ve nitelikli olarak işgücü ordusuna katmak ve yanında girişimciler olarak piyasa koşullarına hazırlamak ve destek vermekle mümkün olacaktır.
Bugün sertifika törenini düzenlediğimiz eğitim programını, hem eğitim boyutuyla hem de girişimci kursiyerlerimize KOSGEB tarafından 50.000 TL ' ye kadar sağlanan hibe desteğiyle çok önemsediğimizi ve faydalı bulduğumuzu ifade etmek isterim dedi.