Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Türkiye Muhtarlar Derneği Elbistan Şubesi ile Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Elbistan Şubesini ziyaret ederek muhtarlarla bir araya geldi.
 
  

Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN’a ziyaretlerinde İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sinan SERT,  İlçe Emniyet Müdürü Hakan AŞIK ve daire amirleri eşlik etti.
        Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN ilk ziyareti Türkiye Muhtarlar Derneği Federasyonu Elbistan Şubesi olurken, burada Türkiye Muhtarlar Derneği Federasyonu Elbistan Şubesi Başkanı Hayri Kale ve muhtarlarla bir süre sohbet etti. İkinci ziyaretini Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Elbistan Şubesine gerçekleştiren Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, burada Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Elbistan Şubesi Başkanı Mazhar Alagöz ve üyeleri ile biraraya geldi.
 
 

        Ziyaretler sırasında değerlendirmelerde bulunan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN; “Muhtarlık görevi, güzel ve onurlu olduğu gibi, fedakarlık isteyen bir görevdir. Sizler bu görevi,  fedakarlık ile gerçekleştiriyorsunuz. Sorumlu olduğunuz mahallelerimizde, birçok sorunun çözümünde ilk adımı atan kişiler olurken, hizmetlerin hızlı ve güzel bir şekilde sunulması için de devletimizin eli, kulağı ve gözü oluyorsunuz. Özellikle birlik, beraberlik ve kardeşlik için mücadele ediyorsunuz. Birçok dargınlığı ve husumeti büyümeden çözüyorsunuz. Bunlar çok kıymetli görevler. Hakem oluyor, uyuşmazlıkları çözüyorsunuz. Bu anlamda yaptığınız görev çok kıymetli. 19 Ekim Muhtarlar Günü’nüzü tebrik ediyor, böyle onurlu ve güzel bir görevi yürüttüğünüz ve şimdiye kadar yaptığınız hizmetlerden dolayı da her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
        Türkiye Muhtarlar Derneği Federasyonu Elbistan Şube Başkanı Hayri Kale ve Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Elbistan Şube Başkanı Mazhar Alagöz ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN ve beraberindeki heyete teşekkür ettiler.