Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, Polis Haftası münasebetiyle Elbistan Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törene katıldı.
 
 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını Elbistan İlçe Emniyet Müdürü Barış Murat BAŞOL yaptı.
Elbistan Huzur ve Dayanışma Derneği Başkanı Faruk GÜRBÜZ günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı.
Kürsüye davet edilen Şehit Ali ÇAY’ın babası Ömer ÇAY, 10 Nisan Polis Haftası münasebetiyle yazdığı şiiri okudu.
Programın devamında Polis Haftası münasebetiyle, hafta boyunca düzenlenmiş olan müsabakalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.
Masa Tenisi Turnuvasında birinci olan Veysel Karani KUŞ, ikinci olan Umut GÜNEŞ ve üçüncü olan Berkan KÜÇÜK’e ödüllerini Ağır Ceza Hâkimi Salih PEHLİVANOĞLU verdi.
300 Metre Koşusu’nda (KROSS) birinci olan Bünyamin ÇIPLAK, ikinci olan Batuhan CEYHAN ve üçüncü olan Beytullah DORUK’a ödüllerini Cumhuriyet Başsavcısı Vekili Şükran ÇELİK verdi.
Minik Kramponlar kategorisinde birinci olan Yunus Emre İlkokulu öğrencilerine, ikinci olan Karaelbistan Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerine ve üçüncü olan Tepebaşı İlkokulu öğrencilerine ödüllerini Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN verdi.
Ödül töreninin ardından Elbistan Kaymakamımız Tuncay AKKOYUN, emniyet mensupları ve katılımcılarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
        .